Ścieżki dla korzystających ze smartfonów

Nie ma chyba nic bardziej irytującego niż pieszy, który idąc przed Tobą, korzysta z telefonu komórkowego. Spokojnie, na świecie powstało już rozwiązanie dla tego problemu!

Niepozorne dwie linie oddalone od siebie w nie większej odległości niż metr przeznaczone są dla „maniaków komórkowych”. Użytkownicy specjalnie przygotowanych ścieżek, bez większej obawy o zdrowie swoje i innych, mogą swobodnie spacerować po szkole, jednocześnie korzystając ze smartfonów.

Władze belgijskiej Antwerpii też poradziły sobie z problemem osób korzystających z telefonów na chodniku i wyznaczyły specjalne ścieżki dla takich osób. To pierwsza taka inicjatywa w Europie. Rewolucyjne rozwiązanie zaproponował jeden ze sklepów sprzedających telefony komórkowe. Przedstawiciele firmy podkreślają, że wiele ekranów pęka po zderzeniu z drugą osobą.

sciezka-dla-osob-piszacych-wiadomosci-w-Waszyngtonie[1]

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>